Atletika

Významná umístění (do 5 místa) reprezentantů UHK na akademických soutěžích v ATLETICE od roku 2002

 
 
AMČR Praha-Juliska-2011
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Vondráček Jiří (FIM) trojskok 2.místo 14,05
Nývltová Eva (FIM) 3000m 2.místo 10:05,42
 
HALOVÉ AMČR Praha-Strahov-2011
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Vondráček Jiří (FIM) trojskok 2.místo 14,40
 
AMČR Praha-Juliska-2010
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Syřiště Pavel (PdF) 1500m 5.místo 4:04,6
Stojanov Petr (FIM) trojskok 3.místo 13,29
Doseděl Petr(PdF) výška 5.místo 1,85
Nývltová Eva (FIM) 3000m 2.místo 10:12,14

HALOVÉ AMČR Praha-Strahov-2009
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Ulrichová Kateřina (FIM) 400m 1-2.místo 59,71
Vondráček Jiří (FIM) výška 4.místo 1,90
Doseděl Petr(PdF) výška 5.-7.místo 1,85
Vondráček Jiří (FIM) dálka 5.místo 6,75
Vondráček Jiří (FIM) 3skok 3.místo 14,16
Černý Jakub (PdF) koule 3.místo 14,32

Brno - 2008
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Cabal Jiří (FIM) kladivo 5.místo 48,81
Dymák Pavel (FIM) 1500m 4.místo 4:00,91
Petružálek,Cabal, Černý, Štejnar 4x100m 5.místo 47,70
Štejnar Jaromír 200m 5.místo 23,03
Guber Jasmínka (PdF) 3000m 2.místo 9:57,61
Ulrychová Kateřina(FIM) 400m 2.místo 59,21
Ulrychová Kateřina(FIM) 400m př. 1.místo 63,27

HALOVÉ AMČR Praha-Strahov-2008
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Ulrichová Kateřina(FIM) 400m 1.místo 59,39
Černá, Valešová, Ulrichová, Bažantová 4x200m 2.místo -
NIX Tomáš (FIM) 400m 3.místo 49,51
NIX Tomáš (FIM) 60m 5.místo 7,08
Černý Jakub (PdF) koule 5.místo 13,75m
Lánský, Štejnar, Doseděl, Nix 4x200m 4.místo -

Liberec - 2007
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Nix Tomáš (FIM) 100m 4.místo 10,89
Nix Tomáš (FIM) 200m 1.místo 48,78
Nix Tomáš (FIM) 400m 1.místo 21,77
Jírek Martin (FIM) trojskok 5.místo 13,28
Guber Jasmínka (PdF) 3000m 2.místo 9:57,61
Ulrychová Kateřina(FIM) 400mpř. 2.místo 58,64
Ulrychová Kateřina(FIM 200m 3.místo 26,37
Ulrychová,Kupčáková,Gubr,Jiřičková 4x400m 3.místo 4:12,03
Nix,Veverka,Jírek,Štejnar 4x100m 5.místo 44,11

HALOVÉ AMČR Praha-Strahov-2006
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Guber JasminKa (PdF) 1500m 1.místo 4:39,52
Lochmanová Petra (PdF) 800m 1.místo 2:25,92
Lochmanová Petra(PdF), Guber Jasmínka (PdF), Kupčáková Pavla (PdF), Ulrichová Kateřina (FIM) 4x200m 3.místo 1:50,35

Brno-2006
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Guber JasminKa (PdF) 3000m 1.místo 10:02,44
Nix Tomáš (FIM) 200m 2.místo 22,43
Černá Hana (PdF) 7 boj 5.místo 2959bodů

2005
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Jírek Martin (FIM) trojskok 2.místo 14,23
Kroutilová Martina (PdF) 800m 3.místo 2:22,71
Nix Tomáš (FIM) 100m 4.místo 11,14
Jírek Martin (FIM) dálka 4.místo 685
Škodová Ivana (PdF) 3000m 4.místo 11:07,45
Hanušová Veronika 200m 4.místo 27,21

2004
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Nix Tomáš 200m 2.místo 22,28
Škodová Ivana 800m 5.místo 2:23,54
Žďárská Aneta 400m př. 5.místo 73,84

2002
Jméno Disciplína Umístění Výkon
Nedbal Martin 200m 1.místo 22,03
Švitorka Libor Skok vysoký 5.místo 190cm
 
 
Comments